Taneční škola A. & A. Mědílkovi

Dětské taneční a pohybové kroužky

Všeobecná taneční průprava rozdělená podle věkových kategorií na jednotlivé kurzy (6 - 9 let, 10 - 14 let, 15 - 18 let) probíhá vždy ve středu. Součástí výuky jsou taneční hry, pohybové hlavolamy, aerobic, pohybová a rytmická průprava, disko vazby Hip-Hop, Street Dance.

NOVINKA: Kouzelná školka pro nejmenší 3 - 6 let

Dětská taneční, rytmická a pohybová průprava pro děti předškolního věku spojená s tancováním, říkadly, hádankami, tanečními hrami a hlavolamy.

Zaměřeno na přípravu:

  • společenského tance
  • mažoretek a roztleskávaček
  • street a videoklipového tance
  • folklórních tanců
Více fotografií ve fotogalerii  >>

Disco Dance Clip Club (D.C.C.) - taneční vazby a choreografie z videoklipů známých hudebních hvězd

Kroužek společenských tanců pro děti ve věku 6 - 15 let probíhá ve středu a v pátek, výuka je zaměřena na nejrůznější taneční žánry. Kroužek se zúčastňuje různých tanečních vystoupení a soutěží plesových formací pořádaných Svazem učitelů tance ČR.

Dětské mažoretkové skupiny jsou rozděleny podle věkových kategorií a výkonnosti, nácvik probíhá vždy v pondělí a ve středu. Vyučuje se pohybová a taneční průprava zaměřená jak na klasické dechové pochody, tak na moderní hudební směry, včetně práce s rekvizitami pro mažoretky (hůlka, třásně, pompony aj.). Mažoretky se účastní soutěží a přehlídek pořádaných Svazem mažoretek ČR, spolupracují s Velkým dechovým orchestrem Zlín a vystupují na nejrůznějších domácích a zahraničních festivalech, kde získaly řadu významných ocenění.

Více naše úspěchy  >>Děkujeme Statutárnímu městu Zlín za podporu naší zájmové činnosti.

Taneční škola A. & A. Mědílkovi, tel. 777 283 877, 775 141 123, medilek@seznam.cz